Kontakt
BECHTOPLAST, s.r.o.
Sídlo firmy:
Zelený pruh 1560/99
140 00 Praha 4 - Braník
Provozovna:
Žatecká 501
331 41 Kralovice
mapka
Jméno
Telefon
E-mail
Dotaz

O společnosti

Dlouholetý a úspěšný příběh – se odehrává v České Republice

Jako česká dceřiná společnost firmy Bechtold & Sohn vyrábí Bechtoplast s. r. o. již od roku 1998, a to zcela v duchu motta mateřské společnosti, plasty v nejlepší formě.

Téměř 50 kvalifikovaných zaměstnanců se podílí na zhodnocování zkušeností německé mateřské společnosti a zajišťuje na pracovišti v Kralovicích o výrobní ploše cca 3000 m2, aby hodnoty firemní filozofie jako kvalita, kontinuita, osobnost a odhodlání byly psány velkým písmem.

V úzké spolupráci se známými společnostmi z oblasti farmacie, lékařství, chemie a automobilového průmyslu tak vznikají na moderních výkonných strojích vysoce jakostní plastové výrobky se stálou kvalitou, které se osvědčují při každodenním užívání po celém světě. Ve spojení s mateřskou společností Bechtold Sohn má Bechtoplast s. r. o. mezinárodní postavení a může tak dostát nárokům dnešního globalizovaného světa.

Zákazníci ve střední a východní Evropě budou velmi rychle a flexibilně obslouženi přímo z Kralovic. S certifikátem kvality ISO 9001 splňuje Bechtoplast s. r. o. požadavky zákazníků na moderní výrobní provoz. Poznejte Bechtoplast a přesvědčte se sami o schopnostech této společnosti.